Prysznicowy odpływ liniowy

Facebook

Prysznic pozbawiony brodzika prezentuje się niezwykle szykownie i nowocześnie, a jednocześnie jest wygodny w użytkowaniu. W ten sposób znacznie łatwiej wejść i wyjść z kabiny, co może być ważne szczególnie dla osób o ograniczonej mobilności. W stworzeniu takiego natrysku pomoże odpływ liniowy skutecznie zapobiegający zalewaniu podłogi, a jednocześnie dyskretnie w niej ukryty. Tego rodzaju elementy różnią się nie tylko wymiarami, które pozwalają przystosować je do niemal każdej aranżacji, ale również wyglądem. Dzięki temu mogą idealnie uzupełniać wystrój pomieszczenia, dodając mu elegancji.

Liniowy odpływ prysznicowy – praktyczna i stylowa łazienka

Liniowy odpływ prysznicowy idealnie wpisuje się w minimalistyczne tendencje zauważalne w wielu nowoczesnych łazienkach. Może się jednak również doskonale komponować z każdym stylem wykończenia, dlatego jest niezwykle uniwersalny. Zrezygnowanie z brodzika i postawienie na odpływ liniowy pod prysznicem ma również inne zalety. To m.in.:

– uniwersalność – możliwość zastosowania w prawie każdej łazience, zarówno w domu, jak i w obiektach użytkowych lub hotelach,
– elegancki wygląd – utożsamiany z designerskimi wnętrzami,
– funkcjonalność – łatwość utrzymania w czystości prysznica i jego otoczenia, a także wygoda codziennego użytkowania,
– różnorodność – dostępność różnych typów wykończeń odpływów.

Wybierając odwodnienia liniowe do swojego wnętrza, warto zwrócić uwagę na ich najważniejsze parametry, takie jak przepustowość (zdolność do odprowadzania określonej ilości wody w danym czasie) czy głębokość montażu. Ważna jest też gwarancja.