Jaki syfon do umywalki nablatowej?

Facebook

Montaż syfonu do umywalki nablatowej  jest taki sam, jak przy innych umywalkach. Jeśli więc mamy zamiar ukryć go w szafce, śmiało można wybrać model tańszy, wykonany chociażby z plastiku. Jeśli jednak będziemy chcieli go wyeksponować, wówczas należałoby postawić na model znacznie bardziej elegancki, na przykład wykonany z chromowanej stali.

W sklepach, zarówno tych stacjonarnych, jak i online, obok tradycyjnych modeli znajdziemy też bogaty wybór syfonów designerskich. Bez problemu, więc możemy znaleźć taki, który idealnie wpasuje się nie tylko w najnowsze trendy i współczesne wzornictwo, ale też całość aranżacyjną naszej łazienki. Dokonując wyboru weźmy pod wagę zarówno kształt, jak i materiał z jakiego syfon jest wykonany. A w tym przypadku naprawdę jest w czym przebierać. Projektanci postawili nie tylko na tworzywa sztuczne, ale też stal, metal, mosiądz czy ceramikę. Co więcej, w dobrych sklepach z wyposażeniem łazienek znajdziemy syfony w najmodniejszych kolorach. Oprócz klasycznej bieli i chromu, są modele w odcieniu czerni, polerowanego mosiądzu, a nawet antycznego brązu.
Choć wybór syfonu do umywalki może okazać się zajęciem czasochłonnym, to jednak warto poświęcić na to nieco więcej czasu, zwłaszcza jeśli mamy zamiar go wyeksponować.